A traktorhúzó versenyre Európa országaiból 20 csapat érkezett augusztus 11-13-án – mondta Ficsor László, a Hajdúböszörményi Traktorhúzó Egyesület elnöke. A verseny része az évente tartott, a Hajdúság gazdaságát bemutató kiállításnak és vásárnak, amelynek a cégek bemutatkozásán túl része egy kelet-magyarországi agrárfórum is.

A szervezők vasárnap este közölték, hogy közel tízezer néző látogatott el az eseményre, mindkét nap megtöltve a lelátókat.

Galéria

Nagyon nehéz dolgokat húztak, nagyon erős traktorok Hajdúböszörményben, és nagyon sokan nézték 1
Nagyon nehéz dolgokat húztak, nagyon erős traktorok Hajdúböszörményben, és nagyon sokan nézték 2
Nagyon nehéz dolgokat húztak, nagyon erős traktorok Hajdúböszörményben, és nagyon sokan nézték 3
Nagyon nehéz dolgokat húztak, nagyon erős traktorok Hajdúböszörményben, és nagyon sokan nézték 4
Nagyon nehéz dolgokat húztak, nagyon erős traktorok Hajdúböszörményben, és nagyon sokan nézték 5
9 fotó

Amikor beindul a gyárkémény: