Egy Opel Tigra motortere menet közben füstölni kezdett az M0-s déli szektorában. A sofőr a legközelebbi benzinkútnál állt félre, majd kiszállt a kocsiból, amely nem sokkal később kigyulladt.

A lángoló autó magától gurulni kezdett, majd a benzinkút bejáratánál elhelyezett polcnak ütközött. Az ütközés következtében az üzlet ablakai betörtek, valamint az árukészletben is kár keletkezett.

a videó a hirdetés után indul

A lángokat a tűzoltók megfékezték, a tűz nem terjedt át sem a töltőállomás épületére, sem a töltőberendezésekre. Az ügyben a rendőrség szabálysértési eljárást indított.

Egy Toyota tulajdonosát nagy meglepetés érte egy tűz után: