Egy Opel Tigra motortere menet közben füstölni kezdett az M0-s déli szektorában. A sofőr a legközelebbi benzinkútnál állt félre, majd kiszállt a kocsiból, amely nem sokkal később kigyulladt.
A lángoló autó magától gurulni kezdett, majd a benzinkút bejáratánál elhelyezett polcnak ütközött. Az ütközés következtében az üzlet ablakai betörtek, valamint az árukészletben is kár keletkezett.
A lángokat a tűzoltók megfékezték, a tűz nem terjedt át sem a töltőállomás épületére, sem a töltőberendezésekre. Az ügyben a rendőrség szabálysértési eljárást indított.
Egy Toyota tulajdonosát nagy meglepetés érte egy tűz után:



