Mert a mai autók túl jók, túl tökéletesek. A kilencvenes évek elején még látszott a tempó, vizuálisan érezhető volt, hogy a gép és pilótája vért izzadva küzd. Pattogott a versenygép, pattogott a szikra, állandóan izgett-mozgott a far. A késhegyre menő küzdelem most is megvan, csak inkább a rádióüzeneteken keresztül követhető taktikai verseny képében, hogy mikor, melyik versenyző meri kihasználni a motorerő 92,34 százalékát, jön be hamarabb gumit cserélni..


