Néhányan ugyan kimentek egy próbakörre, de a hírek szerint a Ferrari, a McLaren és a Honda mindenképp holnapra halasztja a munkát, hogy száraz időben tesztelhessenek. Valószínűleg a Red Bull és a Toro Rosso is marad péntekre, míg a Renault és a Spyker hazamegy, mert nincs garancia arra, hogy holnap jobb körülmények várhatók.
Elmosta az eső a tesztet
Bekövetkezett, amire a csapatok már készültek, az esős idő miatt ma elmarad a munka a monzai pályán. Vannak akik holnap folytatják, vannak akik hazamennek.







