A Volkswagen Passatról készített képet egy salgótarjáni Facebook-csoportban osztották meg, ahol sokan csodálkoznak a manőver kivitelezésén.
A kép alapján az autó szinte a fal tövében áll, ami felveti a kérdést: hogyan került egyáltalán oda? A csoport tagjai vicces kommentekkel reagáltak, valaki azt írta: „Még jó hogy az emeletre nem tud felmenni.” Mások humorosan megjegyezték, hogy így nagy valószínűséggel még nagyobb biztonságban érezheti a kocsit – írta a Nool.hu.



