Címoldal Forma-1 F1: Ezt a poént már... F1: Ezt a poént már megérdemelte az újonc Lance Stroll Kanadában megszerezte pályafutása első F1-es pontjait, rögtön egy mém főszereplője lett. Vezess 2017.06.15. csütörtök 18:30 Oké, a szóvicc szinte már fáj, de annyira azért nem rossz: fent Lance sétál, lent Lance vezet. Hahaha. So bad 😂 #f1 #formula1 #williamsf1 #canadiangp #wtf1 Credit: Scott Houghton A post shared by WTF1 (@wtf1official) on Jun 15, 2017 at 12:12am PDT Apró jelek, komoly következmények, a férfiak gyakori problémája Vannak változások, amelyek nem egyik napról a másikra… Kövesd a Vezess.hu-t a Google hírekben! Megosztás F1 Forma-1 Lance Stroll Címlapról ajánljuk 90 éve volt a Népliget őrült hétvégéje a világ legjobb versenyzőivel Legfrissebb Botrány lett az F1-pilóta NASCAR-versenyéből Fehér Patrik Az F1-es címvédő elemezte a küszködő Russsellt Baka Gábor Hivatalos, visszavonulót fújt a Mercedes Baka Gábor Legnépszerűbb Aki okosan gondolkodik, az ilyen családi autót választ 5 millióig Kovács Miklós Hirtelen 35 forintot zuhant a benzin ára itthon, szombaton folytatódik az áresés Vezess Apró jelek, komoly következmények, a férfiak gyakori problémája Vezess Ez is érdekelhet Ennyibe kerül az útdíj, ha valaki autóval indul Horvátországba Erdős Norbert Európába jön a kínai álomautó Vezess Apró jelek, komoly következmények, a férfiak gyakori problémája Vezess