Címoldal Hírek Téli reklámvideó, ami tényleg... Téli reklámvideó, ami tényleg vicces Nemcsak egy hétfő indulhat rosszul. Komoly bosszúságot okozhat, ha leesik annyi hó, hogy reggel ki kelljen ásni az autót. Horváth Zsolt 2009.11.17. kedd 10:00 Van, hogy nem megy minden simán: Fura, hogy ez nem garázs-, vagy Webasto-reklám, a Statoil kíván a filmmel kellemes telet. Így hat a vezetésre, ha nem alszol jól Ha gyakran felkelsz éjszaka, az a vezetési teljesítményre is hatással lehet. Ráadásul nem jó irányban. Most eláruljuk… Kövesd a Vezess.hu-t a Google hírekben! Megosztás hó tél Címlapról ajánljuk Még senkinek nincs ilyen autója Magyarországon Legfrissebb Itt vannak a számok, ennyi ittas sofőrt fogtak a nagy hazai razzián Vezess Meglepő dolog derült ki a magyar autósokról Vezess Dübörögve indult az év az európai autópiacon Vezess Legnépszerűbb Ennyibe kerül az útdíj, ha valaki autóval indul Horvátországba Erdős Norbert Aki okosan gondolkodik, az ilyen családi autót választ 5 millióig Kovács Miklós Így hat a vezetésre, ha nem alszol jól Vezess Ez is érdekelhet Európába jön a kínai álomautó Vezess Leginkább ezeket az autókat szeretik a gazdáik. A tiéd köztük van? Vezess Így hat a vezetésre, ha nem alszol jól Vezess