A tesztelés viszont kivétel, bár ilyen alkalmakkor sem engedtek gyakran fényképezőgépek elé eltérő fényezésű autót. Tudomásom szerint egyszer történt ilyen, az 1997/98-as szezon közötti téli időszakban. Az F300 mentes bármilyen festéstől, és szponzor emblémától, éjfekete egyszerűsége kifejezetten passzol a formához. Ekkor még szélesebb autók futottak, egyszerűbb szárnyakkal, kevesebb aerodinamikai elemmel. Ez a Ferrari pedig így, a tarka csicsától megfosztva tagadhatatlanul gyönyörű.



