Szexszimbólum az F1-ben 1
Szexszimbólum az F1-ben 2
Szexszimbólum az F1-ben 3
Szexszimbólum az F1-ben 4
Szexszimbólum az F1-ben 5
6 fotó

A F1 berkeiben azt suttogják, hogy a bulvárhercegnő Paris Hilton feltűnik majd a Monacói Nagydíjon, méghozzá a Spykernek köszönhetően.

 

A pletykák szerint a szőke ciklonnak fizetnek majd a megjelenésért. A pénz a Spyker új támogatójától, a Rich Prosecco nevű “luxus-üdítőital” gyártójától származik. Az ital neve hamarosan már a Spykerek kasztniján is olvasható lesz. Paris Hilton ugyancsak a Rich Prosecco reklámpartnere.