Az oldal szerint a hétfő este összegyűlt szurkolók piros Hamilton-sapkákat, pólókat, és zászlókat dobtak a tűzre az autodafén, összesen mintegy 600 font (kb. 200 ezer Ft) értékben. A tudósításban szemérmesen inkább nem idézték a volt rajongók szavait, akiknek legfőbb panasza az volt, hogy az egykor szerény pilóta mostanra megalomániás, öntelt, felfuvalkodott bolonddá vált.
Rituálisan elégették Hamiltont
Érdekes hírre bukkantunk: néhány brit rajongója Lewis Hamilton ellen fordult, és középkori módszerrel fejezték ki korábbi bálványukkal szembeni utálatukat.







