Nem sikerült
Nem népszerű a kollégák közt
Korán kezdte a fiú
Hamilton szereti a csinos hölgyeket
50 fotó

Mit várt egy versenyzőtől?

Mit várt egy versenyzőtől?

Az amerikai Pussycat Dolls sztárja, Lewis Hamilton barátnője, Nicole Scherzinger bevalotta, hogy fél a pilóta mellett vezetés közben.

“Valósággal rettegek, amikor elvisz autókázni. Különösen Los Angeles szűk kanyonjaiban. Hú! Fogalmazzunk úgy, hogy eléggé együtt él az autóval” – mondta az énekesnő.

Nicole-nak egyébként nem sok félnivalója lesz a közeljövőben, ugyanis a pár, mostanában nem sűrűn találkozik majd.

“Én visszatérek az Államokba, hogy a lemezfelvételeimen dolgozzak, Lewis pedig a versenyzésre koncentrál majd. Nem hiszem, hogy sokszor láthatjuk majd egymást karácsony előtt” – nyilatkozta Scherzinger.

Hamilton és az énekesnő először az MTV tavalyi díjkiosztógáláján találkozott novemberben, de csak az idei Monacói Nagydíj óta vannak együtt.