Stoner és a "Doktor" - Schumi velük találkozott
Ilyennel köröz majd Schumi és Zizou
Zidane nagy F1-rajongó
Todt menne, de jön-e Schumi?
53 fotó

Meddig marad?

Meddig marad?

Michael Schumacher 2006-os visszavonulása után is a Ferrari kötelékében maradt, a német szupersztár tanácsadóként és alkalmi tesztpilótaként segíti a Forma-1-es csapatot, és az utcai autók fejlesztésébe is belefolyt.

Schumi a német Bild becslése szerint évi ötmillió eurót hozó ferraris szerződése azonban idén nyáron lejár, és egyelőre egyik fél sem nagyon igyekszik a hosszabbítással.

“Ez csak a magánvéleményem, de természetesen alaposan mérlegelni kell, hogy mit hozhat a folytatás” – mondta Schumacher szerepéről tavaly év végén a Ferrari csapatfőnöke, Stefano Domenicali.

“Nem sietünk a dologgal” – nyilatkozta erre rímelve nemrég a 40 éves versenyző menedzsere, Willi Weber.
 
Schumi egyelőre aktívan dolgozik a Ferrarinál, a német több téli teszten is megjelent, ezen a héten még egy is “kémkedést” is bevállalt Barcelonában, amikor Lewis Hamilton McLarenjét közelről vizsgálgatta.