2009.05.15. 19:00

Szöveg: Sármány Erika

3 hozzászólás

Cikk nyomtatása Cikk küldése e-mailben Oszd meg a Citromail-lel!

Kisautó aputól a kettesért

A hét vétele - Fiat Panda

Kulcsszavak: Chevrolet Spark, Kia Picanto, Panda, hét vétele, akció
hirdetés


Ha nem elégszünk meg azzal, hogy a kölyök első autója valami használt darab legyen a kilencvenes évek végéről, itt a remek alkalom, hogy egy alacsony beszerzési árral rendelkező darabbal áthidaljuk a problémát. Ha most szemfülesek vagyunk, akár 1,7 millió forint alatt megúszhatjuk, hogy csorbát szenvedjen szülői tekintélyünk egy könnyelműen tett kijelentés miatt.

A feeling azért meglesz

Nem lehetünk telhetetlenek! Ezért a pénzért kisautót kapunk, kis motorral, és az extrák sem fogják foglalni feleslegesen a helyet. Ennek értelmében mégis csak lesz valami kis utánérzet letűnt korok régi fényéből.

Nem kell aggódnunk, hogy csemeténk feneke belegyógyul az ülésbe, főleg nem nyáron, mert légkondi nincs, így egy perccel sem fog többet tölteni az autóban annál, mint ami feltétlenül szükséges.

5000 HUF az ára - pohártartó szivargyújtóval

Az autóhifi zaja sem fogja gátolni abban, hogy minden figyelmét a forgalom okozta külső ingerekre fordítsa, mert az sincs. És ami a legjobb: az 54 lóerős motorral nem kell aggódnunk, hogy a friss jogsi/új autó kombó arra sarkallja az utódot, hogy gyorsasági versenyt rendezzen a Nagykörúton.

Ehhez mérten persze a rezsi is kicsi lesz, és ami fontos, az azért helyet kap. Hárompontos biztonsági övet minden utas kap, és jár még indításgátló, beépített tűzmegelőző rendszer, Follow me home rendszer, ABS és vezetőoldali légzsák. 3,5 méteres hosszával a Pandának még a lakótelepen vagy a belvárosban is könnyen találunk parkolóhelyet. A gyerek pedig utazhat A pontból, B-be, harmadmagával még a Balatonhoz is leugorhat. Ezt a meglepően tágasra sikeredett belső lehetővé teszi, ellenben a csomagtartó csak négy fürdőruha befogadására képes.

Apu, csak egy légkondit!

A Fiat Panda május elsejétől alapjáraton 345 ezerrel olcsóbban kerül a kereskedésekbe. Az alapmodell 2,3 milliós ára így már kapásból kétmillió alá csusszan.

Jól áll neki a piros

Erre jöhet rá pluszban az a 240 ezres kedvezmény, melyet akkor kapunk a Fiattól, ha az általuk kínált finanszírozási megoldást választjuk. Ha nem engedjük át magunkat az opcionálisan rendelhető extrák vonzerejének és a gyermek kivert kutya tekintete sem hat meg már minket, a végösszeg megáll 1 696 000 forintnál.

Persze, ha mégsem tudunk ellenállni, 100 ezer forintos felárért a gyerek kaphat elektromos ablakemelőt központi zárral, a hátsó ablakra kerülhet ablaktörlő, és hogy könnyebb legyen a kerékcsere egy defekt után, normál méretű pótkereket rendelhetünk.

És ami a legjobb: tekintve, hogy indulásként az összegnek csak egy részét kell letennünk, reménykedhetünk abban, hogy az utolsó részleteket már az önállóság rögös útján elindult csemeténk fogja leperkálni. Vagy saját erejéből fogja nagyobbra cserélni...

Kicsit még!

Macihátsó

Hasonló méretben szóba jöhetne a Chevrolet Spark, de annak alapmodellje is 2,3 millió forint felett van. A hasonló műszaki és felszereltségbeli autóért pedig már 3 millió körüli összeget kérnek, persze nem akcióban, hanem listaáron.

A KIA Picantóval is ez a helyzet. Az indulás itt kétmillió körül van, és bár alapvetően a két csöppség hasonló árfekvésű, de az akció most mindenféleképpen a Panda mellett szól. A C1-107-Aygo hármas ikrek végképp drágábbak, a Twingónak meg jó az ára, de csak kétajtós.

VEZESS.HU TOP CIKKEK

Cikk nyomtatása Oszd meg a Citromail-lel!

3 hozzászólás

0 és 10 000 000 Ft között

LEGFRISSEBB HIRDETÉSEK

Hozzászólások (legfrissebb 3, összesen: 3)

Findzs - 2009.05.19   11:57

nehogy má egy 18-20 éves embernek saját kocsija legyen
oszt majd ott döglik meg benne mert 180 al nem tudott bevenni egy kanyart
az én gyerekemnek nem lesz saját kocsija

lee88 - 2009.05.17   23:28

kocka lada 1500ös. keveset kőt rá, gyepáhatja, összetöri nem pénz megcsinálni. viszlát :D

v_bpmcwap - 2009.05.15   19:45

és mi van a daciával???? :)

Szólj hozzá Te is!

Beküld
Belépés Regisztráció

Hirdetés




Nem kell hozzáöregedni: Mercedes CLS

Az öregedés biztos jele, hogy kezdem megkedvelni az eddig végtelenül öregurasnak  tartott Mercedeseket. Azért az még biztat, hogy az egyik legfiatalosabb modell, a CLS tetszett meg.

Az öregedés biztos jele, hogy kezdem megkedvelni az eddig végtelenül öregurasnak tartott Mercedeseket. Azért az még biztat, hogy az egyik legfiatalosabb ...

Spórolni tudni kell!

CD és MP3 lejátszók
Már 4690 Ft-tól
Tetőcsomagtartók
Már 5590 Ft-tól
DVD lejátszók
Már 18 990 Ft-tól
Gyerekülések
Már 15 230 Ft-tól
Autós mélynyomók
Már 6900 Ft-tól
Vásároljon olcsóbban! Még több termék

A VEZESS.HU SZAKÉRTÕIHirdetés

  • Autóvásárlási tanácsadás

    Ha új vagy használt autó vásárlása elõtt álltok és az eddigi válaszok, tesztek átnézése nem segít a döntésben, írjatok, és megpróbálunk segíteni! A Vezess.hu stábja
  • Team FUSION Hungary

    Csapatunk 2004 óta foglalkozik autó tuninggal. Ez idõ alatt volt szerencsénk számos típussal megismerkedni. Munkánk során elsõsorban hifi és multimédia beszereléseket végzünk, ám készítettünk már jó pár teljes átépítést is.
  • Székely Gyula
    vezetéstechnikai szakértõ

    1998 óta dolgozom vezetéstechnikai instruktorként. Különbözõ tréningeket tartok cégeknek, illetve magánembereknek.
  • dr. Kozma Tamás
    ügyvéd

    Minden, ami közlekedés! Közlekedési balesetek, szabálysértési jog, kártérítési képviselet, személyi sérülések miatti kárrendezés, képviselet közvetítõi eljárásban.
    e-mail.: kozma@karterito.hu

Hirdetés

Szavazás

Egy fideszes képviselő, Bíró Márk a közlekedési szabályok és bírságok újragondolását kezdeményezi. Egyetért vele?

Egy fideszes képviselő, Bíró Márk a közlekedési szabályok és bírságok újragondolását kezdeményezi. Egyetért vele?

VIDEÓAJÁNLÓ

Összes videó
Renault sportkocsi 400 lóerővel Borul az útiterv BMW 7-es facelift 2012 Videó: Elindult a Görög-rali Videó: Elindult a Görög-rali
Latvala nyitott az élen a Görög-ralin Continental tesztpálya Gyalogos légzsák a Volvo V40-ben Audi A3 dizájn Autogram 2012 május 20
Autogram Promo Vezess 12.05.20. Autogram 2012 05 13 Opel Adam bemutatkozás Autogram 11. adás 2012.05.06 Autogram 10. adás 2012.04.29

Videók & képek keresése:

   
Kérdezek tőle!

autóvásárlási szakértő

Ha új vagy használt autó vásárlása előtt álltok és az eddigi válaszok, tesztek átnézése nem segít a döntésben, írjatok, és megpróbálunk segíteni! A Vezess.hu stábja

Vezess autóvásárlási tanácsadás

Kérdezek tőle!

hi-fi, tuning szakértő

Csapatunk 2004 óta foglalkozik autó tuninggal. Ez idő alatt volt szerencsénk számos típussal megismerkedni. Munkánk során elsősorban hifi és multimédia beszereléseket végzünk, ám készítettünk már jó pár teljes átépítést is.

Team FUSION Hungary

Kérdezek tőle!

vezetéstechnikai szakértő

1998 óta dolgozom vezetéstechnikai instruktorként. Különböző tréningeket tartok cégeknek, illetve magánembereknek.

Székely Gyula

Kérdezek tőle!

jogi szakértő

Közlekedési balesetek, szabálysértési jog, kártérítési képviselet, személyi sérülések miatti kárrendezés, képviselet közvetítői eljárásban.

dr. Kozma Tamás ügyvéd

Várjuk az érdekes autóbemutatókat!

Büszke vagy az autódra? Vagy csak láttál valami marha érdekes kocsit az utcán! Esetleg valaki felb@szta az agyad az úton munkába menet? Márkatalálkozót szerveznél? Írd meg pár sorban és küldd el nekünk!

ui.: A fotókat se felejtsd el feltölteni!


Írok saját tesztet



Július végén a Rabócsi Ringen jártak a driftesek. Megérkeztek a fotók, jó csemegézést!

Rengeteg kép: Drift Festival Máriapócs

Egy szurkolói kezdeményezés keretében bárki eljuttathatja személyes mondanivalóját Michael Schumachernek, ha elegen lesznek az üzenni vágyók, a hétszeres világbajnok a Magyar Nagydíjon emlékkönyvbe gyűjtve kapja meg a neki szánt sorokat.

Üzenj te is Schumachernek!

Autóm feltörése, mindenféle dolgok ellopása Boszniában, majd végeláthatatlan ügymenet Magyarországon, avagy miért nem a bosnyák gengszterek állnak a népszerűségi listám legalján?

Tanmese: betörik az ablakot, ellopják az iratot

Szimulátor rajongók figyelem!

A kis varrógép

Kis autóból nagyba vágyni: sokan éreznek így. Páran meg is lépik a váltást. Aztán csodálkoznak, mennyivel többe kerül az autózás nagyobb kocsival. Pláne, ha az használt és magyar.

Igaz történet egy visszatekert Peugeot-ról

Július 11-12.-én 2 napig Dánfok lesz a Vento(sok), VW-ek mekkája!

IV. Országos VW Vento találkozó