2010.03.11. 12:30

Szöveg: Baka Gábor

4 hozzászólás

Cikk nyomtatása Cikk küldése e-mailben Oszd meg a Citromail-lel!

Szeptemberben jön az új F1-szimulátor

Kulcsszavak: szimulátor, játék, F1


Az utolsó hivatalos Forma-1-es játék, az F1 2006 nevéből is láthatóan négy évvel ezelőtt jelent meg, de a Codemasters idén végre előáll a legújabb szimulátorral, az F1 2010 szeptemberben érkezik.

Az összel Xbox 360-ra, PlayStation 3-ra és PC-re is megjelenő játék tartalmazza majd az összes idei csapatot, pilótát és pályát - az idén bemutatkozó dél-koreai helyszín például már a valódi nagydíj előtt játszható lesz. A fejlesztő Codemasters azt ígéri, hogy a korábban a Colin McRae: Dirt 2-nél és a Race Driver: Gridnél is használt EGO Game Technology platformra épülő F1 2010 minden idők legvalósabb F1-szimulátora lesz. A játékban időfutamos, egyedi futamos, teljes bajnokságos és vadonatúj karrier játékmód is lesz.   

VEZESS.HU TOP CIKKEK

0 és 10 000 000 Ft között

LEGFRISSEBB HIRDETÉSEK

Hozzászólások (legfrissebb 4, összesen: 4)

kisMassa - 2010.03.11   14:24

Én úgy láttam a legtöbb honlapon hogy mindenre kiadják, PC,PSP,PS2,PS3,Wii,Xbox...stb

reala26 - 2010.03.11   13:35

Ahogy olvastam, a PS 2 az PS 3... Sajnos

Zotya118 - 2010.03.11   13:18

Én is nagyon várom, kíváncsi vagyok hogy tudják-e Xboxon a Forza3-at überelni.

d.nagy - 2010.03.11   12:43

Már várom! Bár, ahogy látom, a grafika dominál megint. A Dirt egy igazi szemét, nálam szimulátorban a Race 07 az etalon.

Szólj hozzá Te is!

Beküld
Belépés Regisztráció

Hirdetés



Nyereményjáték

Regisztrálj most a vezess.hu-ra és nyerj iGO8 alapú CNS Globe navigációt!

Regisztrálj most a vezess.hu-ra és nyerj iGO8 alapú CNS Globe navigációt!

WEBÁRUHÁZHirdetés

ELŐZŐ FUTAM

Brazil Nagydíj

Futam: 2011.11.27

Pilóták

Nico Hülkenberg

Nico Hülkenberg

Force India-Mercedes

Kínai autó veri a Golfot és a Focust

Elkészültek a tavalyi autóeladási statisztikák, így azt is tudjuk, mely típusok voltak tavaly a legkelendőbbek világszerte. A tízes toplista tele van meglepetésekkel, az egyik például, hogy az európai number one, a Golf, csak a tizedik helyre futott be

Elkészültek a tavalyi autóeladási statisztikák, így azt is tudjuk, mely típusok voltak tavaly a legkelendőbbek világszerte. A tízes toplista tele van ...

Szavazás

Ki hiányzik majd legjobban a tavalyról ejtett pilóták közül?

Ki hiányzik majd legjobban a tavalyról ejtett pilóták közül?

Spórolni tudni kell!

Laptopok
Már 52 900 Ft-tól
Tábla PC-k
Már 19 900 Ft-tól
Digitális fényképezők
Már 10 900 Ft-tól
Legújabb okostelefonok
Már 16 890 Ft-tól
LCD TV-k
már 16 900 Ft-tól
Vásároljon olcsóbban! Még több termék

VIDEÓAJÁNLÓ

Összes videó
Őrülten vicces Chevrolet reklám F1: Megérkezett a GT-R 2012 start Még több 911 Azúj Porsche 911 menet közben
PV11_0023.mp4 F1: Videón az új Red Bull F1: Beszürkült az új Sauber Jaguar XF: Szerencsére nem német, sajnos Nissan Juke-R Dubai
Volvo  SARTRE GT 86 motorhang belső GT 86 motorhang kívül 2012-01-04 12:10:00 Vezess Futam - Tatár Csilla

Videók & képek keresése:

   
Kérdezek tőle!

autóvásárlási szakértő

Ha új vagy használt autó vásárlása előtt álltok és az eddigi válaszok, tesztek átnézése nem segít a döntésben, írjatok, és megpróbálunk segíteni! A Vezess.hu stábja

Vezess autóvásárlási tanácsadás

Kérdezek tőle!

hi-fi, tuning szakértő

Csapatunk 2004 óta foglalkozik autó tuninggal. Ez idő alatt volt szerencsénk számos típussal megismerkedni. Munkánk során elsősorban hifi és multimédia beszereléseket végzünk, ám készítettünk már jó pár teljes átépítést is.

Team FUSION Hungary

Kérdezek tőle!

vezetéstechnikai szakértő

1998 óta dolgozom vezetéstechnikai instruktorként. Különböző tréningeket tartok cégeknek, illetve magánembereknek.

Székely Gyula

Kérdezek tőle!

jogi szakértő

Közlekedési balesetek, szabálysértési jog, kártérítési képviselet, személyi sérülések miatti kárrendezés, képviselet közvetítői eljárásban.

dr. Kozma Tamás ügyvéd

Várjuk az érdekes autóbemutatókat!

Büszke vagy az autódra? Vagy csak láttál valami marha érdekes kocsit az utcán! Esetleg valaki felb@szta az agyad az úton munkába menet? Márkatalálkozót szerveznél? Írd meg pár sorban és küldd el nekünk!

ui.: A fotókat se felejtsd el feltölteni!


Írok saját tesztet



Július végén a Rabócsi Ringen jártak a driftesek. Megérkeztek a fotók, jó csemegézést!

Rengeteg kép: Drift Festival Máriapócs

Egy szurkolói kezdeményezés keretében bárki eljuttathatja személyes mondanivalóját Michael Schumachernek, ha elegen lesznek az üzenni vágyók, a hétszeres világbajnok a Magyar Nagydíjon emlékkönyvbe gyűjtve kapja meg a neki szánt sorokat.

Üzenj te is Schumachernek!

Autóm feltörése, mindenféle dolgok ellopása Boszniában, majd végeláthatatlan ügymenet Magyarországon, avagy miért nem a bosnyák gengszterek állnak a népszerűségi listám legalján?

Tanmese: betörik az ablakot, ellopják az iratot

Szimulátor rajongók figyelem!

A kis varrógép

Kis autóból nagyba vágyni: sokan éreznek így. Páran meg is lépik a váltást. Aztán csodálkoznak, mennyivel többe kerül az autózás nagyobb kocsival. Pláne, ha az használt és magyar.

Igaz történet egy visszatekert Peugeot-ról

Július 11-12.-én 2 napig Dánfok lesz a Vento(sok), VW-ek mekkája!

IV. Országos VW Vento találkozó