2012.02.02. 11:30

Szöveg: Baka Gábor

8 hozzászólás

Cikk nyomtatása Cikk küldése e-mailben Oszd meg a Citromail-lel!

F1: Tavasszal eldől, marad-e Hamilton

Kulcsszavak: McLaren, Lewis Hamilton
hirdetés


Míg Jenson Button tavaly ősszel hosszú távra elkötelezte magát a McLarennél, Lewis Hamilton jelenlegi szerződése az év végén lejár. A pilóta és a csapat kapcsolata az elmúlt egy-két évben a pozitív kincstári nyilatkozatok ellenére láthatóan nem volt teljesen feszültségmentes, a hosszabbítás kérdését kerülték.

Az angol a csapat idei autójának tegnapi bemutatóján újságírói kérdésre azt válaszolta, hogy azért nem húzzák túl sokáig a dolgot, valamikor késő tavasszal-kora nyáron rendezik a jövőt.

"Pillanatnyilag a közelgő idényre való felkészülésre koncentrálunk. Valószínűleg az első pár futam után szeretnénk majd letudni az ügyet, így utána már az év további részére összpontosíthatunk, a csapatnak nem kell ezzel törődnie, az újságírók nem kérdezgetnek róla állandóan. Szóval igyekszem majd valamikor elintézni, inkább a szezon elején, mint később" - mondta a 27 éves pilóta.

Bár három futamon győzött, Hamilton tavaly saját bevallása szerint is eddigi legrosszabb F1-es idényét teljesítette, a pályán és a magánéletében is kicsúsztak a kezéből a dolgok. A 2008-as bajnok a tél folyamán keményen edzett, amikor pedig nem a felkészüléssel volt elfoglalva, akkor családi körben igyekezett újjáépíteni magát. Pillanatnyilag úgy érzi, jó állapotban vág neki az új évnek.

"Az összes versenyt meg akarom nyeri és úgy gondolom, képes is vagyok erre. Ha az autó hozza az elvárásokat, akkor sikerülhet. Az embert csakis a saját tudata akadályozza, a bizonytalansága, a saját maga elé gördített akadályok. A lényeg, hogy ezeket félresöpörjük, túllépjünk rajtuk, azt hiszem, nekem sikerült. Szóval jól érzem magam, most itt állva erősebbnek érzem magam, mint pár hónapja, annál pedig főleg, mint amilyennek a tavalyi idénykezdetkor éreztem magam."

VEZESS.HU TOP CIKKEK

Cikk nyomtatása Oszd meg a Citromail-lel!

8 hozzászólás

0 és 10 000 000 Ft között

LEGFRISSEBB HIRDETÉSEK


Red Bull MOBILE a Te Forma 1 Belépõd! Hirdetés

Minden új elõfizetõnk belépõt kap a Magyar Nagydíjra.

WEBÁRUHÁZHirdetés

KÖVETKEZŐ FUTAM

Monacoi Nagydíj

Futam: 2012. 05 27. 14:00

Péntek / 2012.05.24
1. szabadedzés10:00
2. szabadedzés14:00
Szombat / 2012.05.26
3. szabadedzés11:00
időmérő edzés14:00
Vasárnap / 2012.05.27
Futam14:00

ELŐZŐ FUTAM

Pilóták

Nico Rosberg

Nico Rosberg

Mercedes AMG Petronas

Apró sikerek a közlekedés ésszer?sítésében

30.000 liternyi naplózott tankolás a Szervizkönyvben  több tucat megkezdett ügy az ésszerű közlekedésért, koszorúzás értelmetlen vasúti átjárónál. Pörgő eseményekkel teli hónapjaink összefoglalója következik.

30.000 liternyi naplózott tankolás a Szervizkönyvben több tucat megkezdett ügy az ésszer? közlekedésért, koszorúzás értelmetlen vasúti átjárónál. Pörg? ...

Szavazás

F1 2012 - öt futam, öt különböző győztes. Ki lesz a következő új klubtag?

F1 2012 - öt futam, öt különböző győztes. Ki lesz a következő új klubtag?

Spórolni tudni kell!

Tetőcsomagtartók
Már 5590 Ft-tól
DVD lejátszók
Már 18 990 Ft-tól
Gyerekülések
Már 15 230 Ft-tól
Autós mélynyomók
Már 6900 Ft-tól
Akkumlátorok
Már 16 154 Ft-tól
Vásároljon olcsóbban! Még több termék

VIDEÓAJÁNLÓ

Összes videó
Egy pillanaton múlt az autós élete A Ford pályáján a rali-világbajnokság Gyalogos légzsák a Volvo V40-ben Audi A3 dizájn Hiányzó kerék helyett kézikocsi
Hiányzó kerék helyett kézikocsi Autogram 2012 május 20 2,7 liter: így könnyű autózni Autogram Promo Vezess 12.05.20. Autogram 2012 05 13
Opel Adam bemutatkozás Autogram 11. adás 2012.05.06 Autogram 10. adás 2012.04.29 Audi A3 evolúció CX-5 karakuri

Videók & képek keresése:

   
Kérdezek tőle!

autóvásárlási szakértő

Ha új vagy használt autó vásárlása előtt álltok és az eddigi válaszok, tesztek átnézése nem segít a döntésben, írjatok, és megpróbálunk segíteni! A Vezess.hu stábja

Vezess autóvásárlási tanácsadás

Kérdezek tőle!

hi-fi, tuning szakértő

Csapatunk 2004 óta foglalkozik autó tuninggal. Ez idő alatt volt szerencsénk számos típussal megismerkedni. Munkánk során elsősorban hifi és multimédia beszereléseket végzünk, ám készítettünk már jó pár teljes átépítést is.

Team FUSION Hungary

Kérdezek tőle!

vezetéstechnikai szakértő

1998 óta dolgozom vezetéstechnikai instruktorként. Különböző tréningeket tartok cégeknek, illetve magánembereknek.

Székely Gyula

Kérdezek tőle!

jogi szakértő

Közlekedési balesetek, szabálysértési jog, kártérítési képviselet, személyi sérülések miatti kárrendezés, képviselet közvetítői eljárásban.

dr. Kozma Tamás ügyvéd

Várjuk az érdekes autóbemutatókat!

Büszke vagy az autódra? Vagy csak láttál valami marha érdekes kocsit az utcán! Esetleg valaki felb@szta az agyad az úton munkába menet? Márkatalálkozót szerveznél? Írd meg pár sorban és küldd el nekünk!

ui.: A fotókat se felejtsd el feltölteni!


Írok saját tesztet



Július végén a Rabócsi Ringen jártak a driftesek. Megérkeztek a fotók, jó csemegézést!

Rengeteg kép: Drift Festival Máriapócs

Egy szurkolói kezdeményezés keretében bárki eljuttathatja személyes mondanivalóját Michael Schumachernek, ha elegen lesznek az üzenni vágyók, a hétszeres világbajnok a Magyar Nagydíjon emlékkönyvbe gyűjtve kapja meg a neki szánt sorokat.

Üzenj te is Schumachernek!

Autóm feltörése, mindenféle dolgok ellopása Boszniában, majd végeláthatatlan ügymenet Magyarországon, avagy miért nem a bosnyák gengszterek állnak a népszerűségi listám legalján?

Tanmese: betörik az ablakot, ellopják az iratot

Szimulátor rajongók figyelem!

A kis varrógép

Kis autóból nagyba vágyni: sokan éreznek így. Páran meg is lépik a váltást. Aztán csodálkoznak, mennyivel többe kerül az autózás nagyobb kocsival. Pláne, ha az használt és magyar.

Igaz történet egy visszatekert Peugeot-ról

Július 11-12.-én 2 napig Dánfok lesz a Vento(sok), VW-ek mekkája!

IV. Országos VW Vento találkozó