2010.03.19. 16:00

Szöveg: Szántó Péter

2 hozzászólás

Cikk nyomtatása Cikk küldése e-mailben Oszd meg a Citromail-lel!

F1: Prost visszatér

Kulcsszavak: Alain Prost, FIA, F1


Sikeresen debütált Jean Todt FIA-elnök új versenybírói rendszere, melynek értelmében a stewardok között az idei évtől versenyenként egy-egy volt pilóta is helyet kap. Az idénynyitó Bahreini Nagydíjon Alain Prost vállalta a feladatot, a Professzor azonban nem utoljára ült a bírói székben.

Sőt, a négyszeres világbajnok idén újra állandó szereplője lesz a Forma-1-nek, Bahreinben nem volt sok dolga, de más futamokon még akadhat tennivalója. "Ez egy kísérlet, meglátjuk, mi lesz az eredménye" - mondta Prost. "Most úgy tűnik, összesen három-négyszer dolgozom majd stewardként ebben az idényben."

A korábban világgá kürtölt nevek mellett egy újról is beszámoltak a lapok, úgy tudni, 2010-ben Emerson Fittipaldi is dolgozik majd versenybíróként.

VEZESS.HU TOP CIKKEK

0 és 10 000 000 Ft között

LEGFRISSEBB HIRDETÉSEK

Hozzászólások (legfrissebb 2, összesen: 2)

senga2 - 2010.03.20   06:24

Az első mondat eleje:"sikeresen debütáló J.Todt..." Mi van? Mi a siker? Miről maradtam le? Ez egy kísérlet? Teljesen rendben van, ha régi pilóták felügyelnek, kb van rálátásuk mi történik.

robi.87 - 2010.03.20   05:24

Bocs, de nékem -mint nézőnek- mi a haszna ebből a kedves nosztalgiázással? Látható lesz egy riport az éppen "beugró" versenybírói szerepvállaláson kívül aktuális veteránnal, vagy mi? Szép, hogy foglalkoztatja a veteránjait az F-1, de csupán a "háttérben" teszi ezt. Kinek is az örömére?!

Szólj hozzá Te is!

Beküld
Belépés Regisztráció

Hirdetés



Nyereményjáték

Regisztrálj most a vezess.hu-ra és nyerj iGO8 alapú CNS Globe navigációt!

Regisztrálj most a vezess.hu-ra és nyerj iGO8 alapú CNS Globe navigációt!

WEBÁRUHÁZHirdetés

ELŐZŐ FUTAM

Brazil Nagydíj

Futam: 2011.11.27

Pilóták

Jean Eric Vergne

Jean Eric Vergne

Toro Rosso-Ferrari

Honda CRZ belülről

Pörgethető, nagyítható kép a Honda CRZ tartóstesztautónk belsejéről

Pörgethető, nagyítható kép a Honda CRZ tartóstesztautónk belsejéről

Szavazás

Ki hiányzik majd legjobban a tavalyról ejtett pilóták közül?

Ki hiányzik majd legjobban a tavalyról ejtett pilóták közül?

Spórolni tudni kell!

Laptopok
Már 52 900 Ft-tól
Tábla PC-k
Már 19 900 Ft-tól
GPS készülékek
Már 12 140 Ft-tól
Digitális fényképezők
Már 10 900 Ft-tól
LCD TV-k
már 16 900 Ft-tól
Vásároljon olcsóbban! Még több termék

VIDEÓAJÁNLÓ

Összes videó
Autók a jég alatt, avagy a hülyeség örök Autók a jég alatt, avagy a hülyeség örök Autók a jég alatt, avagy a hülyeség örök Harc a hó ellen Beszakadt a Balatonba két luxusterepjáró
Őrülten vicces Chevrolet reklám GT-R 2012 start Még több 911 Azúj Porsche 911 menet közben PV11_0023.mp4
Nissan Juke-R Dubai Volvo  SARTRE GT 86 motorhang belső GT 86 motorhang kívül 2012-01-04 12:10:00

Videók & képek keresése:

   
Kérdezek tőle!

autóvásárlási szakértő

Ha új vagy használt autó vásárlása előtt álltok és az eddigi válaszok, tesztek átnézése nem segít a döntésben, írjatok, és megpróbálunk segíteni! A Vezess.hu stábja

Vezess autóvásárlási tanácsadás

Kérdezek tőle!

hi-fi, tuning szakértő

Csapatunk 2004 óta foglalkozik autó tuninggal. Ez idő alatt volt szerencsénk számos típussal megismerkedni. Munkánk során elsősorban hifi és multimédia beszereléseket végzünk, ám készítettünk már jó pár teljes átépítést is.

Team FUSION Hungary

Kérdezek tőle!

vezetéstechnikai szakértő

1998 óta dolgozom vezetéstechnikai instruktorként. Különböző tréningeket tartok cégeknek, illetve magánembereknek.

Székely Gyula

Kérdezek tőle!

jogi szakértő

Közlekedési balesetek, szabálysértési jog, kártérítési képviselet, személyi sérülések miatti kárrendezés, képviselet közvetítői eljárásban.

dr. Kozma Tamás ügyvéd

Várjuk az érdekes autóbemutatókat!

Büszke vagy az autódra? Vagy csak láttál valami marha érdekes kocsit az utcán! Esetleg valaki felb@szta az agyad az úton munkába menet? Márkatalálkozót szerveznél? Írd meg pár sorban és küldd el nekünk!

ui.: A fotókat se felejtsd el feltölteni!


Írok saját tesztet



Július végén a Rabócsi Ringen jártak a driftesek. Megérkeztek a fotók, jó csemegézést!

Rengeteg kép: Drift Festival Máriapócs

Egy szurkolói kezdeményezés keretében bárki eljuttathatja személyes mondanivalóját Michael Schumachernek, ha elegen lesznek az üzenni vágyók, a hétszeres világbajnok a Magyar Nagydíjon emlékkönyvbe gyűjtve kapja meg a neki szánt sorokat.

Üzenj te is Schumachernek!

Autóm feltörése, mindenféle dolgok ellopása Boszniában, majd végeláthatatlan ügymenet Magyarországon, avagy miért nem a bosnyák gengszterek állnak a népszerűségi listám legalján?

Tanmese: betörik az ablakot, ellopják az iratot

Szimulátor rajongók figyelem!

A kis varrógép

Kis autóból nagyba vágyni: sokan éreznek így. Páran meg is lépik a váltást. Aztán csodálkoznak, mennyivel többe kerül az autózás nagyobb kocsival. Pláne, ha az használt és magyar.

Igaz történet egy visszatekert Peugeot-ról

Július 11-12.-én 2 napig Dánfok lesz a Vento(sok), VW-ek mekkája!

IV. Országos VW Vento találkozó