F1: A csapattársának álcázza magát Hülkenberg

Massának is nézhetjük

Szerző: Baka Gábor levél küldés
Dátum: 2016.02.09. 04.02

A Force Indiá-s Nico Hülkenberg 2016-ra ejti hagyományos sisakfestését, és Felipe Masséhoz, valamint saját csapattársa, Sergio Perezéhez hasonló színekkel áll rajthoz.

A Forma-1-ben 2010-ben a Williamsnél bemutatkozott Nico Hülkenberget viszonylag könnyű volt felismerni a pályán, a német pilóta egyszerű vonalú, piros/narancs-fekete sisakfestése messziről is rögtön azonosítható volt.
A 28 éves német idén nehezít: a narancs színt neonzöldre cseréli, amivel bukója már jóval inkább a williamses Felipe Massáéra, sőt, igazi nehezítésként saját csapattársáéra, Sergio Perezére hasonlít majd.
Hülkenberg eddigi és új sisakfestése, alattuk Massa és Perez tavalyi bukója.

Kommentek

Kamion-Eb: Kiss vasárnap is dobogóra állt Mogyoródon

A címvédő Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes magyar versenyzője második és ötödik helyet szerzett vasárnap, a kamion-Eb hungaroringi hétvégéjének második napján.

F1: Verstappen szemtelenül kiosztott mindenkit

Max Verstappen több konfliktusba is belekeveredett a Belga Nagydíjon, a leintés után még neki állt feljebb.

F1: Rosberg gratulált Hamiltonnak

A Belga Nagydíj dobogóján az interjúkat készítő Mark Webber ivott Daniel Ricciardo cipőjéből, a győztes, a nézők által hallhatóan kifütyült Nico Rosberg pedig gratulált csapattársának, Lewis Hamiltonnak.

F1: Rosberg nyert, Hamilton hátulról lett a 3.

Nico Rosberg lazán nyerte a Forma-1-es Magyar Nagydíjat, a Red Bull-os 2. Daniel Ricciardo lett, míg Lewis Hamilton szerencsével, mások bajával is segítve a 21. rajtkockából ért fel a dobogó legalsó fokára.

F1: Baleset miatt áll a Belga Nagydíj

A Forma-1-es Belga Nagydíj 6. körén a renault-s Kevin Magnussen hatalmasat bukott, a pálya javítása miatt megszakították a körözést.

Egyszer csak megjelent egy daru a Hungaroringen

Elképesztő dolog történt a Hungaroringen, a kamionos Európa-bajnokság betétfutamának számító Blancpain Sprint GT-sorozatban, vasárnap délelőtt.

Jól megszívatták a beszállítók a Volkswagent

A Volkswagen 22 ezer Golf és Passat modellt nem tudott a terveknek megfelelően legyártani a beszállítói viták nyomán kialakult alkatrészhiány miatt.

F1: A rajt előtt is büntették Hamiltont

A Belga Nagydíj versenybírói a futam kezdete előtt egy órával újabb büntetést osztottak ki Lewis Hamiltonnak.

Traktoros üldözés volt Debrecen mellett

Ellopott egy traktort egy 31 éves monostorpályi férfi, majd a járművel próbált elmenekülni az őt követő rendőrök elől.

Jó öreg Jawából építettek őrült fantáziamotort

A berlini Urban Motor elképesztő, mesebeli szörnyeteget varázsolt egy szebb időket látott Jawa blokk köré. Motorozhatóságában nem vagyunk biztosak, de hogy nincs hozzá fogható a világon, az biztos.

F1: 60 helyes büntetés Alonsónak

Fernando Alonso megnyerte a hátrasorolásai versenyt, miután a Belga Nagydíj időmérőjét követően megint erőforrás-részelemek kellett cserélni az autójában. Lewis Hamilton csak 55-ig jutott.

Kamion-Eb: Kiss Norbié a pole a Hungaroringen

A címvédő Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes magyar versenyzője nyerte a kamion Európa-bajnokság magyarországi állomásának vasárnap délelőtti időmérő edzését a Hungaroringen.