Német Rali

2014. július 30. 18:45

250 lóerős lesz a Toyota GT86 raliváltozata

Utcai kivitelben is kiemelkedő vezetési élményt nyújt a Toyota GT86. Itt a rali változat. Kisebb tömeg nagyobb teljesítmény.

2014. március 30. 13:15

Trabantok egyenesen a versenypályáról

Szétnéztünk a világhálón, és a kicsi a bors, de erős alapon összeszedtük a legerősebb átépített Trabantokat.

2013. augusztus 26. 09:15

Sordo első győzelmével nyert Németországban

Dani Sordo nyerte a Német-ralit. A sorban elhulló ellenfelek mellett a spanyol végig tartotta a tempót, így végül megszerezte pályafutása első győzelmét. Neuville és Hirvonen a dobogón.

2012. augusztus 27. 07:30

Videón Loeb kilencedik német győzelme

Sebastien Loeb nyerte a 2012-es Német-ralit. A címvédő az eddig tízszer megrendezett világbajnoki futamon kilenc alkalommal nyert. A nyolcszoros bajnok a maximális pluszpontokat is megszerezte a power stage megnyerésével. Videón a Német-rali zárónapja.

2012. augusztus 26. 16:00

Német-rali: Loeb kilencedszer is

Sebastien Loeb nyerte meg a rali-világbajnokság német versenyét. A hétvégi futamon nem volt ellenfele a Citroën versenyzőjének. A dobogóra Jari-Matti Latvala és Mikko Hirvonen állhatott még fel.

2012. augusztus 26. 09:00

Hullottak a ralisok a katonai terepen

Szombaton kétszer is teljesítenie kellett a Német-rali mezőnyének a Panzerplattét. A tankok vonulóútja hírnevéhez hűen szerepelt, számos versenyző terveit húzta keresztbe. Solberg, Sordo, Neuville, Tanak, Merksteijn mind az "áldozatok" között. Videón a szombati nap.

2012. augusztus 25. 23:25

Loeb megalázóan jó

Három szakasz választja el Sebastien Loeböt attól, hogy immár kilencedszerre is megnyerje a Német-rali. Ehhez szinte már a navigátora is vezethetne, ordítóan nagy előnnyel vezet. Latvala és Hirvonen a képzeletbeli dobogón. Esélytelenek a győzelemre.

2012. augusztus 25. 10:00

160-nal a szőlőtőkék között

Sebastien Loeb vezet a Német-rali pénteki versenynapját követően. A hiba nélkül versenyző bajnokot Petter Solberg és Jari-Matti Latvala üldözi. Videón az első nap eseményei.

2012. augusztus 25. 01:05

Loeb vezet a Német-ralin

Megelőzve a Ford csapat két pilótáját, Petter Solberget és Jari-Matti Latvalát, a citroënes Sebastien Loeb áll az élen a Német-rali első napját követően. A nyolcszoros bajnok kíméletlenül egyenletes versenyzéssel uralja a futamot.

2012. augusztus 23. 17:20

Loeb leggyorsabbként várja a Német-ralit

A Citroën versenyzője, Sebastien Loeb esélyeshez méltóan a leggyorsabb idővel zárta a Német-rali mai szabad edzését.

Megint jó buli volt a Mikulás Rallye

A Ranga – Szőke kettős sikerét hozta a 20. Taxi 4 Mikulás Rallye. A Skodás páros mögött az Ollé – Tóth páros végzett a második, míg a Kovács – Istovics duó a harmadik pozícióban a fagyos, de napsütéses időben megrendezett Veszprém környéki futamon.

Nagy újítás jön, így még nem vehettél e-matricát

Az idén először új kényelmi szolgáltatásként már az érvényességi idő kezdete előtt, december 8-tól megvásárolhatók a következő évre szóló országos és megyei e-matricák.

Fotókon a vadonatúj Opel Insignia

Jobbkormányos testvérmárkája beelőzte az Opelt: a Vauxhall emblémájával kerültek napvilágra a következő generációs, márciusban debütáló Insignia első fotói.

Kisiklott egy vonat, 120 BMW ment a levesbe

Az összes autó totálkárosra tört, markolóval szedték őket össze.

F1: Érdekes számot választott a McLaren-újonc

A Nemzetközi Automobil Szövetség kiadta a 2017-es Forma-1-es idény ideiglenes nevezési listáját. Nico Rosberg helye még üres.

Hétezerért viheted az év karácsonyi ajándékát

Mostantól nincs gyorshajtás a gyerekszobában, a rend őrei lecsapnak a szabályszegő matchboxokra.

Durva robbanásra képes a fagyban kocsiban hagyott kóla

Aki nem akar tetőkárpitra fagyott cukros löttyel szembesülni, az jobb, ha nem hagy éjszakára a kocsiban dobozos üdítőt.

Már osztják az új rendszámokat az autósoknak

Megkezdték a meglepetésbetűs új azonosítók kiosztását az okmányirodák.

Átnevezték az összes budapesti metrómegállót

Az anagrammavonatról nincs leszállás.

F1: Kiderült, miért volt kavarás Hamilton öccsével

Lewis Hamilton sok kritikát kapott amiatt, hogy nem ment el az Autosport Awards díjátadóra. Itt az oka.

A Ferrari nem ad el több Forma-1-es autót

A Ferrari a 2014-es modellévtől már nem adja el régi Forma-1-es autóit a veteránprogramjában.

Használt Audi, kegyetlenül őszintén eladó

“Vidd el mert hányingerem van tőle ha meglátom!”

Elektromos buszokkal járhatnak iskolába a gyerekek

Egy kanadai cégnek köszönhetően immáron a gyereknek sem kell füstokádó buszokon utazni.

Mazda3: nem csak szép, okos is

Látszólag alig változott, technológiailag azonban sok újdonságot hordoz a Mazda3 megújult változata. Kipróbáltuk a Golf japán konkurensét.

F1: A miniszter sem tudott az új Francia Nagydíjról

Hétfőn hivatalossá vált, hogy 2018-ban visszatér a versenynaptárba a Francia Nagydíj. Még a sportminiszter sem tudott a dologról.

Ingyen tankolás bevásárlás mellé: itt teheted meg

Két fővárosi áruházánál épített ki elektromosautó-töltőállomást a Lidl.